Prywatne lekcje dla uczniów potrzebujących pomocy

Dla uczących się angielskiego/rosyjskiego w:

-szkole podstawowej,
-szkole średniej.

Każdy uczeń ma swoje własne doświadczenie językowe, wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy ma mocniejsze strony, które należy rozwijać, i te słabsze, nad którymi trzeba pracować. Każdy może nauczyć się języka obcego, tak jak kiedyś opanował język ojczysty. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie.

Zapewniam pomoc w odrabianiu lekcji, przyswajaniu nowego materiału, zrozumieniu gramatyki, rozwijaniu umiejętności czytania, słuchania, pisania oraz mówienia w języku obcym. Pomoc taka jest dostosowana do wieku, zdolności i charakteru ucznia. Zapewniam dodatkowe materiały oraz miłą atmosferę, a polubienie danego języka przez ucznia, czerpanie przyjemności i satysfakcji z nauki uważam za jeden z najważniejszych celów udzielanych lekcji.

Przyjmuję uczniów na każdym etapie nauczania, jednak im wcześniej dziecko otrzyma pomoc językową, tym łatwiej będzie sobie radzić na dalszych etapach, kiedy będzie przygotowywać się do egzaminu 8klasisty, a później maturalnego. Wiek idealny dla rozpoczęcia korzystania z lekcji prywatnych to 4 klasa szkoły podstawowej, jednak podejmę się również nauczania dzieci klas 2 i 3 SP, urozmaicając lekcje elementami zabawy, nauką piosenek i rymowanek, ponieważ w młodszym wieku najważniejsze jest „osłuchanie się” z językiem.

Koszt lekcji wynosi 40 zł za 45 min. Godziny są do ustalenia. Zainteresowani mogą kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Reklamy

%d blogerów lubi to: