Prywatne lekcje dla zdolnych uczniów

Dla uczących się angielskiego/rosyjskiego w:

-szkole podstawowej,
-szkole średniej.

Każdy uczeń ma swoje własne doświadczenie językowe, wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy ma mocniejsze strony, które należy rozwijać, i te słabsze, nad którymi trzeba pracować. W szkole jednak dużo częściej pracuje się nad słabościami, niż rozwija się uzdolnienia, głównie z przyczyn obiektywnych, kiedy to nauczyciel nie ma możliwości poświęcenia uwagi zdolnemu uczniowi w grupie zróżnicowanej.

Zapewniam takim uczniom możliwość rozwinięcia talentu do języków, skupiając się nad materiałem, który w niewielkim stopniu jest omawiany w szkole. Doskonalenie wymowy, słownictwa i gramatyki oraz ćwiczenie umiejętności mówienia i pisania, ale również głębsze poznawanie kultury obszaru językowego odbywa się na podstawie dostarczanych przeze mnie materiałów (również audio-wizualnych) dopasowanych do wieku, zdolności i charakteru ucznia w atmosferze fascynującej przygody jaką jest zgłębianie tajników języka obcego.

Przyjmuję uczniów na każdym etapie nauczania, jednak im wcześniej dziecko zacznie rozwijać swoje zdolności językowe, tym łatwiej będzie sobie radzić na dalszych etapach, kiedy będzie przygotowywać się do egzaminu 8klasisty, a później maturalnego. Wiek idealny dla rozpoczęcia korzystania z lekcji prywatnych to 4 klasa szkoły podstawowej, jednak podejmę się również nauczania dzieci klas 2 i 3 SP, urozmaicając lekcje elementami zabawy, nauką piosenek i rymowanek, ponieważ w młodszym wieku najważniejsze jest „osłuchanie się” z językiem.

Koszt lekcji wynosi 40 zł za 45 min. Godziny są do ustalenia. Zainteresowani mogą kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Reklamy

%d blogerów lubi to: